Adını sen koy.☺️

Eser Sahibi : Aliye.Yapıcıgil
Kategori: GÜZEL SANATLAR
Alt Kategori: Resim

Etiketler

Sanat Standı,

Resim


Favorilerime ekle Sanatcının Diğer Eserleri

50/70 Karakalem kuruboya.Her çizilen resim bir sanat eseridir kendine has özelliği bulunmaktadır bilhassa soyut çalışmalarda sanatçının o anki ruh durumunu, hissiyatını anlatan şekiller ortaya çıkar,tamamlandığı zaman kendini gösterir ve insanlarada anlatır,her kişi farklı anlamlar çıkartır o an o kişinin nasıl bir ruh durumunda ve hissiyatında olduğuna göre resmin anlamlarıda değişir; yani anlayacağınız Resim bir bilmece,bulmacaya dönüşür☺️☺️☺️ hepinize iyi seyirler diliyorum.❤️❤️❤️

Mesajlar

Mesajlarınızı Görmek, Mesaj Gönderip Almak İçin Lütfen Giriş Yapın.

Mesajlar

Yorum Yapmak İçin Lütfen Giriş Yapınız.

Sanat standı nedir? Nasıl Kullanılır?

Sanat standı tamamen ücretsiz hobi olarak veya profesyonel olarak yaptığınız eser ve ürünlerinizi yayınlayabileceğiniz bir platformdur. Sisteme üye olarak ürün veya eserlerinizi yayınlayabilir, veya sadece üye olup sevdiğiniz sanatçıları takip edebilirsiniz. Sistemimiz ürün bazlı mesajlaşma desteğide sunmaktadır. Sanatcılarla iletişime mesaj yolu ile geçerek detaylı bilgi alabilir ve merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Ürün ve eser yayınlamada ise bir sınır yoktur. Dilediğiniz kadar eseri ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.


Eser ve ürünlerinizi yayınlamak için site üzerinde öncelikle üye olunuz, sonrasında üstte bulunan menüden eser yayınla seçeneğini seçiniz, karşınıza profilinizde görünecek takma adınızı gerekli alana girerek eser yükleme ekranına geçebilirsiniz.