ÜÇ,ün neşesi güzelliği

1.500,00 TRY
Eser Sahibi : Aliye.Yapıcıgil
Kategori: GÜZEL SANATLAR
Alt Kategori: Karakalem

Etiketler

Sanat Standı,

Karakalem,tablo


Favorilerime ekle Sanatcının Diğer Eserleri

Ebat:49/34, karakalem,kuruboya,soyut çalışmamdır çizerken görün istedim.Karakalem ve kuru boyalarla çalışmak zorun zoru bir iştir  bunu başarıpta sizlere sunduğum için çok mutluyum.İnşallah sizlerdende yeterli ilgiyi görüp tablolarımla sizlerin evinizde yerimi almak  beni ziyadesiyle sevindirecektir.İnanın asılları burada göründüğünden çok daha güzel ve heybetliler.❤️❤️❤️

Mesajlar

Mesajlarınızı Görmek, Mesaj Gönderip Almak İçin Lütfen Giriş Yapın.

Mesajlar

Yorum Yapmak İçin Lütfen Giriş Yapınız.

Sanat standı nedir? Nasıl Kullanılır?

Sanat standı tamamen ücretsiz hobi olarak veya profesyonel olarak yaptığınız eser ve ürünlerinizi yayınlayabileceğiniz bir platformdur. Sisteme üye olarak ürün veya eserlerinizi yayınlayabilir, veya sadece üye olup sevdiğiniz sanatçıları takip edebilirsiniz. Sistemimiz ürün bazlı mesajlaşma desteğide sunmaktadır. Sanatcılarla iletişime mesaj yolu ile geçerek detaylı bilgi alabilir ve merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Ürün ve eser yayınlamada ise bir sınır yoktur. Dilediğiniz kadar eseri ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.


Eser ve ürünlerinizi yayınlamak için site üzerinde öncelikle üye olunuz, sonrasında üstte bulunan menüden eser yayınla seçeneğini seçiniz, karşınıza profilinizde görünecek takma adınızı gerekli alana girerek eser yükleme ekranına geçebilirsiniz.