kahve fincanı

150,00 TRY
Eser Sahibi : ahmet nuri eroğlu
Kategori: AHŞAP
Alt Kategori: Mutfak Araç-Gereçleri

Etiketler

Sanat Standı,fincan
Favorilerime ekle Sanatcının Diğer Eserleri

zeytin ağacının budanan dallarını degerlindererek  yapmış olduğum fincanlardır  sadece ılıksu ile yıkanmalıdır durulandıktan sora biraz zeytinyağı sürünüz koruma  amaclı   bu fincanın bir  eşine  daha rastlanmıyacagını biliyormuydunuz

Mesajlar

Mesajlarınızı Görmek, Mesaj Gönderip Almak İçin Lütfen Giriş Yapın.

Mesajlar

Yorum Yapmak İçin Lütfen Giriş Yapınız.

Sanat standı nedir? Nasıl Kullanılır?

Sanat standı tamamen ücretsiz hobi olarak veya profesyonel olarak yaptığınız eser ve ürünlerinizi yayınlayabileceğiniz bir platformdur. Sisteme üye olarak ürün veya eserlerinizi yayınlayabilir, veya sadece üye olup sevdiğiniz sanatçıları takip edebilirsiniz. Sistemimiz ürün bazlı mesajlaşma desteğide sunmaktadır. Sanatcılarla iletişime mesaj yolu ile geçerek detaylı bilgi alabilir ve merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Ürün ve eser yayınlamada ise bir sınır yoktur. Dilediğiniz kadar eseri ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.


Eser ve ürünlerinizi yayınlamak için site üzerinde öncelikle üye olunuz, sonrasında üstte bulunan menüden eser yayınla seçeneğini seçiniz, karşınıza profilinizde görünecek takma adınızı gerekli alana girerek eser yükleme ekranına geçebilirsiniz.