Gizlilik Koşulları

GİZLİLİKPOLİTİKASI
 
İş bu gizlilik politikası www.sanatstandi.com sitesine giren  tüm kullanıcıları kapsamaktadır.
 
Siteye girmek için üye olmanıza gerek yoktur. İncelemek için belirlenen eser ile alakalı durumlarda sanatçıyla iletişime geçmek için üye olmaya gerek yoktur. Üye olup sitedeki bazı özellikleri kullanmak isteyen kişilerin verdiği bilgiler www.sanatstandi.com gizlilik politikası ile güvendedir.
 
Size ait kişisel bilgiler aşağıdaki belirtilen durumlar oluşmadığı sürece kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.
 
“Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik vb. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluk hallerinde, bir araştırma ve soruşturmanın yürütümü amacıyla bilgi talep etmesi durumunda, üyelerin hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerde” bilgiler gerekli mercilerle paylaşılabilir.
 
Üye bilgileri hususunda;
 
Üyeler kişisel bilgilerini ancak kendileri değiştirebilirler, www.sanatstandi.com bu bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasına izin vermez.
 
Site yönetimi üyelerin kişisel bilgileri dışında site içinde kullanıcı hareketlerini, profilleri, istatiksel bilgileri vs. daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üçüncü kişilere yorumlatmak ve bu amaçla paylaşmak hakkını gizli tutar.
 
Site yönetimi sistemle ilgili sorunları giderebilmek için gerektiğinde kullanıcıların IP numarasını tespit etme ve kullanma hakkına sahiptir.
 
Site başka sitelere link verilebilir.
 
Birlikte çalıştığımız 3. şahıs şirketlere ( e-mail, sms, hosting vb.) size sunduğumuz hizmetler için verdiğimiz kişisel bilgileriniz bu şirketlerin kendi gizlilik politikaları kapsamında korunmaktadır.
 
Yukarıda belirtilen gizlilik şartları www.sanatstandi.com sitesini kullananlara sağladığı hizmetlerdir.
 
Site bir e-ticaret sitesi değildir. Sanatçıların eserlerini yayınladığı bir sanal platformdur.
 
 
 
 
Saygılarımızla www.sanatstandi.com  site yönetimi.